• Wspieramy Naszych uczniów

• Zajęcia czytelnicze
      • "Wkręceni w czytanie" są to zajęcia czytelnicze organizwoane przez Panią Anne Szablińską odbywające się we wtorki na 8 godzinie lekcyjnej dla czniów klasy V.

• SKS
      • Szkolny Klub Sportowy prowadzony przez Pana Szymona Borkowskiego realizuje zajęcia dla chłopców w każdy wtorek na 8 godzinie lekcyjenj oraz piątek w godzinach 16:00-18:00. Dla dziewcząt zajęcia odbywają się w czwartki na 8 godzinie lekcyjnej oraz w piątki w godzinach 16:00-18:00.

Klasy I-III mogą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Panią Elżbietę Szameitat. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 12:10-12:55 oraz w każdy piątek w godziach 11:15-12:00

• Zajęcia rozwijające uzdolnienia
      • Zajęcia rozwijające zainteresowania w naszej szkole dostępne są w następujace dni i godziny:

-czytelnicze dla klasy III, poniedziałki 11:15-12:00, Elżbieta Szameitat

-przyrodnicze pt " O przyrodę dbamy i zdrowo się odżywiamy" dla klasy II, środy na 5 godzinie lekcyjnej- Alicja Milewska

-historyczne dla klasy IV, poniedziałki na 7 godzinie lekcyjnej,

-historyczne dla klasy V, środy na 7 godzinie lekcyjnej,

-historyczne dla klasy VI, środy na 6 godzinie lekcyjnej,

-historyczne dla klasy VII, piątki na 7 godzinie lekcyjnej,

• Zajęcia rewalidacyjne
      • Zajęcia rewalidacyjne prowadzone są w naszej placówce przez różnych nauczycieli.

Pani Barbara Wiśniewska prowadzi zajęcia w poniedziałki w godzinach 9:15-10:15 oraz w czwartki w godzinach 8:15-9:15.

Pani Elżbieta Szameitat prowadzi zajęcia z klasą IV w poniedziałki w godzinach 13:05-13:50 oraz we wtorki w godzinach 12:10-12:55

• Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
      • Pani Elżbieta Szameitat prowadzi te zajęcia z poniższymi grupami.

-oddział przedszkolny- piątki, 2 godzina lekcyjna

-klasa I- piątki, 4 godzina lekcyjna,

-klasa III-  środy, 5 godzina lekcyjna

-klasa IV- środy, 6 godzina lekcyjna

-klasa V- wtorki, 7 godzina lekcyjna

-klasa VI- środy, 7 godzina lekcyjna

-klasa VII i VIII- poniedziałki i środy, 7:00- 7:25

• Zajęcia przygotowujące do Egzaminu
      • W naszej placówce dodatkowo odbywają się zajęcia przygotwujące uczniów klas VII do egzaminów końcowych.

-Ewa Nidzgorska, zajęcia matematyczna we wtorki

-Joanna Galińska, zajęcia z języka angielskiego w piatki na ósmej godzinie lekcyjnej

• Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
      • Jedną z propozycji wsparcia procesów edukacyjcnych naszych uczniów jest także oferta zajęć dydaktyczno- wyrównawczych. Pani Ewa Nidzgorska prowadzi zajęcia z matematyki z nastepującym podziałem:

-klasa IV, środa, 7 godzina lekcyjna

-klasa V, poniedziałek, 7 godzina lekcyjna

-klasa VI, piątek, 7 godzina lekcyjna

• Zajęcia logopedyczne
      • Zajęcia logopedyczne prowadzone są przez Panią Joannę Szydlik w poniedziałki  11.15 - 12.00, środy 9.15-12.00, 13.05-13.50,  czwartki 6.45-7.30, 11.15-12.00 i  piątki 10.15-12.55.

• Wesoła gimnastyka buzi i języka
      • Pani Joanna Szydlik prowadzi zajęcia innowacyjne w pzredszkolu pt:,,Wesoła gimnastyka buzi i języka". Zajęcia w przedszkolu przygotują aparat artykulacyjny do poprawnej realizacji głosek, usprawnią tor oddechowy u dzieci, a także będą doskonaliły funkcje słuchowe. Zabawne piosenki, rymowanki i krótkie wierszyki będą inspiracją do zabaw dykcyjnych i logorytmicznych ćwiczących koordynację słuchowo-ruchową.

• SKO
      • W Szkolnej Kasie Oszczędności pod przewodnictwem Pani Joanny Szydlik  mogą oszczędzać wszyscy chętni uczniowie. Celem tej organizacji jest wdrażanie uczniów do świadomego oszczędzania, systematyczności i wytrwałości w gromadzeniu wkładów oraz celowego ich wykorzystywania, a także popularyzowanie wiedzy ekonomicznej.

• Wolontariat
      • Do Wolontariatu należą uczniowie z kl. IV - VIII.Głównym celem tej organizacji jest aktywizowanie uczniów do działań na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Wolontariat rozwija także zainteresowania uczniów, umiejętności społeczne, a przede wszystkim niesie ze sobą wiele wartości wychowawczych, kształtujących kreatywność, odpowiedzialność, wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka

• Zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno – społeczne
      • Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne prowadzone przez Panią Dianę Kobus, jako metoda pracy w grupie, zakładają realizację trzech podstawowych celów, które wzajemnie będą się