• Dzień pluszowego misia

25.11.2022 21:46

Dzień Pluszowego Misia w grupie starszaków. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, były wspólne tańce i zabawy. To był bardzo radosny dzień.

• Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

12.10.2022 13:59
      11 października w grupie maluszków oraz starszaków obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. W tym wyjątkowym dniu na każdą dziewczynkę czekała miła niespodzianka.
    • Zasady ruchu drogowego

09.10.2022 12:13
      Zasady ruchu drogowego

7-go października przedszkole odwiedził Pan Karol Litwiniuk oraz Pan Marcin Kowit. Panowie zaprezentowali przedszkolakom zasady ruchu drogowego. Na dzieci czekało moc atrakcji. Przedszkolaki były zachwycone zademontrowanymi rekwizytami. Spotkanie zakończyło się rozdaniem prezentów oraz pamiątkowym zdjęciem.

• Zajęcia muzyczne ze specjalnym gościem

30.09.2022 14:03
      30-go września gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłego gościa Pana Przemka, który poprowadził z dziećmi zajęcia muzyczne. Gra na akordeonie wzbudziła podziw i zainteresowanie wśród dzieci.

• Dzień Chłopaka w grupie młodszej

30.09.2022 14:01
      Dzień Chłopaka w grupie młodszej. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki. Nie zabrakło również słodkości dla wszystkich dzieci.