• Konkurs plastyczny "Oko w oko z nietoperzem"

• 18.03.2024 15:21
        W pracach plastycznych uczniowie mogą ukazać nietoperze występujące na terenie Warmii i Mazur w ich naturalnym środowisku przyrodniczym, na różnych etapach ich życia. Można stworzyć prace przedstawiające rolę nietoperzy w przyrodzie, wskazać na właściwe postawy związane z ochroną tych latających ssaków.

Konkurs skierowany jest do uczniów z terenu gmin: Zalewo, Susz, Iława, Miłomłyn, Małdyty, Miasto Iława, Dąbrówno, Lubawa, Miasto Lubawa, Grunwald, Ostróda, Miasto Ostróda, Stary Dzierzgoń, Prabuty.
        Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych:

– Przedszkola

– Szkoły Podstawowe klasy I – III

– Szkoły Podstawowe klasy IV- VI

– Szkoły Podstawowe klasy VII – VIII

– Szkoły ponadpodstawowe

Termin składania prac: 23.03.2024 r. do Pani Patrycji Siwej
        Zachęcamy do udziału!!!

Poniżej link do konkursu

Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich (warmia.mazury.pl)